Spokojení zákazníci

Krásné výrobky, skvělá domluva a potěšení z nich! Moc doporučuji, pokud chcete věnovat milý a originální dáreček.

Denisa K.

Narazila jsem na tuto stránku úplně náhodou. Vlastně ani ne na stránku, na paní, co stojí za ní. V diskusi Darujme české Vánoce kdosi cosi na poslední chvíli poptával, tato dobrá duše hned nabídla svou pomoc, já se koukla a musela jsem si hned objednat. Jen tak, bez nároku "do Ježíška" - a pak se děly věci. Domluva na objednávce během minut. Výroba během hodin. Balík v zásilkovně druhý den od objednání. A ještě jsem stihla doobjednat anděla klíčníka a nádavkem dostala pro štěstí. Ten putoval pánovi do servisu, který mi expresně opravil auto. Ale to už je jiná pohádka. Díky a s radostí se vrátím.

Bára K.

Galerii na drátku doporučuji Výrobky jsou nádherné.  Objednávala jsem na poslední chvíli,  vše dorazilo včas i s krásným dárkem pro mě. Určitě si ještě něco objednám,  je z čeho vybírat..... stínidlo na světlo, misky a ty Andělky........ Super. Díky moc.

Dana H.

Krása a rychlost dodání děkuji.

Anežka V.

Super rychlé vyřízení, nádherná precizní práce, velká spokojenost a doporučuji. .

Lenka T.

Galerii jsem objevila náhodou a jsem za to moc ráda. Výrobky jsou přesně podle mého vkusu. Krátce před vánoci jsem objednala dárek, který byl obratem vyroben a poslán, včetně dárečku zdarma. Paní je velmi ochotná a příjemná, komunikace proběhla skvěle.Určitě se budu ráda vracet pro darky a všem Galerii na drátku doporučím.Přeji vše dobré v letošním roce a ještě jednou děkuji.

Míla S.

Krásná prace a originální výrobky, které potěší. Děkuji za rychle dodání ozdob. Na stromečku jim to moc slušelo!

Lenka P.

Byla jsem mile překvapena rychlostí a vstřícností paní Jany. Objednávka byla během víkendu vyrobena a hned odeslána a tak jsem měla vše do Vánoc doma a obdarovaní byli moc spokojeni. Děkují a určitě doporučuji. Za dáreček navíc děkuji.

Irena F.

Velmi vstřícný, přátelský přístup, přes šibeniční termín byla zakázka hotová dk druhého dne a ještě mě čekal milý dáreček. rozhodně Galerii na drátku doporučuji, paní dělá svou práci s láskou.

Veronika H.

Rychlá vstřícná komunikace, rychlé zhotovení a doručení i s milým dárečkem. Vřele doporučuji a moc děkuji za radost pod stromečkem.

Radka K.

Galerii jsem objevila náhodou a objednala u paní krásné andílky k Vánocům obchůdek proběhl v pořádku, bez komplikací. Ještě jsem dostala dáreček. Mohu jen doporučit.

Klára O.

Galerii na drátku jsem našla náhodou ve vlákně v nějaké skupince, ale už nevím ve které. Ráda bych poděkovala tomu, kdo dal odkaz na tyto stránky. Jsem úplně unesená z výrobků. nádhera, nádhera, nádhera. A na vlastní oči to je bomba. Přemýšlím, že si to snad vše nechám Paní Janu doporučuji. domluva úplně boží a rychlost také.

Ivana T.